Kaliteli yaşamı keşfedin…
KVK HAKKINDA

  KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Fier İnşaat Turizm Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi olarak kişisel verilerinizin ve/veya özel nitelikli kişisel verilerinizin korunmasına önem vermekteyiz. Şirketimize muhtelif yollardan iletilen sizlere ait tüm kişisel verilerin ve/veya özel nitelikli kişisel verilerin saklanması hususunda hassasiyet göstermekteyiz. Bu bağlamda 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere T.C. Anayasası ve sair mevzuat hükümlerine uyum sağlayabilmek adına Fier İnşaat Turizm Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi olarak tüm teknik ve idari tedbirleri almış bulunmaktayız. Kanunlar tarafından güvence altına alınan haklarınızı koruyacağımızı da önemle belirtmek isteriz. Bu bağlamda kişisel verilerinizi şirketimizle güvenle paylaşabilir, öneri, şikâyet ve tereddütlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizin korunması konusunda bilhassa önem arz eden Şirketimizde yürürlüğe konulmuş olan Politikalarımızı, Prosedürlerimizi, Aydınlatma Metinlerimizi ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesi uyarınca haklarınızı kullanabilmeniz için Bilgi Talep Formunu sizlerle paylaşmaktayız.

Mimarsinan mh. Bozantı Cad. No:184
Kocasinan-Kayseri / TURKEY
Mail : info@fier.com.tr
     KURUMSAL      ÜYELİK AVANTAJLARI      İŞ BAŞVURU FORMU      HABERLER      KAMPANYALAR      BİZE ULAŞIN      KVK HAKKINDA
Bizi Takip Edin!
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Her hakkı saklıdır. © 2018 Fier Life Center