DİĞER BİRİMLERİMİZ
Diyetisyen
Sağlık, herhangi bir hastalık veya sakatlık durumunuzun olmayışı değil; fiziksel,ruhsal ve sosyal yönden tam bir iyilik halidir. Günümüzde hayat koşullarının değişimi ile sahiplendiğimiz yanlış beslenme alışkanlıkları ve sedanter yaşam tarzının oluşturduğu en büyük risk bazı akut ve kronik hastalıklardır. Sizleri sağlıklı bir hayatın kapılarını aralamak, yaşamınızı hastalık risklerinden uzak, daha sağlıklı, daha aktif, daha eğlenceli kılmak adına yola çıkmaya davet ediyoruz. Çıkacağınız yolda başlangıç noktası olmak isteyen kuruluşumuzda sizlere geniş bir yelpaze kaliteli hizmet sunuyoruz.

Mesleki ahlak ve etik değerlerden ödün vermeden çalışan, öncelikli değer insan sağlığı olan, koruyucu tedavinin önemini farkında bir ekip olarak sizlere sağlıklı ve kaliteli yaşam farkındalığı, aktif yaşam ve sağlıklı beslenme bilinci aşılamak birincil hedefimizdir.

Sağlıklı bir hayatın temelini oluşturan; yaşam tarzı yanlışlarından kurtularak verimli davranış değişiklikleri edinmek, sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmak, fiziksel aktivite düzeyini iyileştirmek adına multidisipliner bir yaklaşımı benimsemek anlamı olacaktır.

Diyet yapıyor olmak her zaman sağlıklı beslenmek anlamına gelmez. Temel hedef sizleri sağlıksız, riskli yollara "istediğiniz kilo" ya ulaştırmak değil; sizlere sağlıklı beslenme bilinç ve sevgisini aşılamak, sürdürülebilir yöntemlerle sağlık çıtanızı yükseltmektedir. Sizin için size özel - sizinle birlikte, "yeterli ve dengeli" felsefesine dayalı hazırlanacak sağlıklı beslenme programınız ve aktif yaşam yönlendirmelerimiz ile ideal ağırlığınıza ulaşmanız, kendinize uygun, doğru beslenmeyi öğrenmeniz mümkün.

Kişisel sağlık geçmişiniz, güncel sağlık verileriniz, beslenme alışkanlıklarınız, sevdikleriniz/ sevmedikleriniz vücut analiz sonuçlarınız, yaş, cinsiyet, çalışma koşulları, ekomik düzey gibi beslenme durumunuzu belirleyecek temel faktörler göz önünde bulundurularak  size özel beslenme programınızı hazırlayacağız.


DİYETİSYEN HİZMETLERİMİZ

• Yetişkin ve çocuklardaki kilo problemlerinde beslenme tedavisi (kilo alma - kilo verme - kilo kontrolü)

• Herhangi bir kilo problemi olmaksızın sağlıklı beslenme alışkanlığı adına beslenme danışmanlığı

• Diyabet, troid, kalp hastalıkları gibi kronik hastalıklar, böbrek hastalıkları, karaciğer hastalıkları

• Hormonal bozukluklar

• Sindirim sistemi rahatsızlıkları gibi problemlerde  

• Gebelik ve laktasyon dönemlerinde


Beslenme tedavisi ve danışmanlığı konularında yanınızda olacağız.


Kids Club
Bünyesinde çocuk gelişim uzmanı ve hemşire bulunduran Kids Club 80 m2 alandan oluşmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz yaşam merkezinin hizmetlerinden yararlanırken çocuklarınız emin ellerde eğlenceli vakit geçirebileceği gibi kişisel gelişimlerine yönelik aktivitelerle meşgul olacaktır. Top oyun havuzu, trambolin, kaydırak, oyun evi, atlıkarınca ve grup oyunları ve çalışmalarının yapılacağı masaların yer aldığı Kids Club, Fier Club üyelerine ve Boutique Hotel misafirlerine ücretsiz hizmet vermektedir.

Car Wash
Yüksek teknolojiye sahip Car Wash araçlarınızı yaşam merkezimizde geçirdiğiniz süre içerisinde yıkadıktan sonra sizler için hazır hale getirecektir. İç ve dış yıkama, pasta cila, vakum ve boya koruma yaptırabileceğiniz Car Wash yedi gün hizmet vermektedir.
Mimarsinan mh. Bozantı Cad. No:184
Kocasinan-Kayseri / TURKEY
Mail : info@fier.com.tr
Bizi Takip Edin!
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
Bülten ve diğer iletişimleri almak için aşağıdaki linkten e-posta üyeliğine kayıt olabilirsiniz.
ABONE OL
Her hakkı saklıdır. © 2018 Fier Life Center