Kaliteli yaşamı keşfedin…
Kaliteli yaşamı keşfedin…
Kaliteli yaşamı keşfedin…
Konsept itibari ile Kayseri'de bir ilke imza atan FiER Spa & Sports, Kayseri'nin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bay - Bayan ayrı konseptte tasarlanmış olan FiER Spa & Sports'ta iki bölümde de mevcut olmak üzere Fitness Salonu, Yarı Olimpik Standartlara Sahip Yüzme Havuzu ve Spa birimleriyle toplam üç katta sizlere hizmet verilmektedir. Girişte sizi bekleyen güler yüzlü personelimizle karşılanıp size ait olan RFID sistemiyle çalışan bilekliklerinizi aldıktan sonra Bay ve Bayan bölümlerine turnikelerden geçip eşya dolaplarınızı kilitleyerek kilitleyerek Fitness, Yüzme Havuzu veya Spa alanlarında keyifli zaman geçirebilir, günün stres ve yorgunluğundan kendinizi arındırabilirsiniz. Bunlar için tek yapmanız gereken FiER Club üyesi olmak...

HİZMETLERİMİZ


HAVUZ
HAVUZ
HAVUZ
FiER Spa & Sports'un zemin katında yer alan havuz birimi, bay - bayan ayrı olmak üzere 2 adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzundan oluşmaktadır. (0-6 yaş arası çocuklar havuzu kullanamaz.)

Sadece üyelerimiz ve Otel Misafirlerimizin kullanabileceği bu havuzlarımıza, günlük hayatın yorgunluğu ve stresinden arınabilirsiniz.

Ayrıca yetişkinler için özel olarak planlanan grup derslerinin yanısıra, tercihinize göre kişiye özel verilen derslerle yüzme ve kişisel performansınızı arttırmaya yönelik çalışmalardan faydalanabilirsiniz.
 GALERİYİ İNCELE
HAVUZ
SPA & SPORTS
SPA & SPORTS
SPA & SPORTS
SPA & SPORTS
Mimarsinan mh. Bozantı Cad. No:184
Kocasinan-Kayseri / TURKEY
Mail : info@fier.com.tr
Bizi Takip Edin!
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
Bülten ve diğer iletişimleri almak için aşağıdaki linkten e-posta üyeliğine kayıt olabilirsiniz.
ABONE OL
Her hakkı saklıdır. © 2018 Fier Life Center