Kaliteli yaşamı keşfedin…
KLASİK CİLT BAKIMI
Cilt Bakımının Önemi:Cildin sağlıksız görünmesine yol açan pek çok etken bulunmaktadır. Bunlar arasında günlük yaşam biçimleri, cilt için gerekli gıdaları yeterince almama, yetersiz sıvı tüketimi, sürekli yoğun makyaj vs. etkenler bulunmaktadır. Bunlara maruz kalan cilt bir süre sonra yıpranmış ve kuru bir görünüme sahip olacaktır.
Cildin bu görüntüsü insanları olduğundan daha yaşlı gösterir. Ayrıca yorgun bir görüntü verir. Bu yüzden cilt bakımının düzenli gerçekleştirilmesi işlemi oldukça önemlidir. Cilt bakımının yapılması ile ciltte bazı olumlu değişiklikler sağlanmış olacaktır. Bunlar:
• Sivilce ve akne gibi sorunların giderilmesi
• Cildin parlak ve canlı bir hal alması
• Ciltteki ölü tabakanın temizlenmesi
• Gözeneklerin sıkılaştırılması
• Cildin nem oranının arttırılması
• Cildin kirden ve yağdan arındırılması
• Cilt sorunlarına karşı önlem alınması
Gibi işlemler olmaktadır. Cilt bakımının önemini açıklayacak olan bu maddelere daha pek çoğu eklenebilmektedir. Düzenli olarak cilt bakımını yaptıran insanların yaşlanma belirtilerini daha geç gördüğü belirlenmiştir. Ayrıca bunun yanında cilt bakımı ile aknelerin temizlenmesi işlemi de tamamlanmış olur.
Cilt için pek çok faydası bulunan bu işlemin yapımı da oldukça pratik ve basit geçmektedir.
Bu şekilde düzenli olarak uygulanması ile birlikte bu sorunlar uzaklaştırılmış olmaktadır. Cilt bakımına her yaşta devam edilmesi gerekir. Ciltte herhangi bir sorun gözükmemesi, cildin tehlike altında olmadığı anlamına gelmez. Cilt üzerinde her türlü sorunun oluşumu, bu bakıma dikkat edilmemesi sayesinde olmaktadır.
KLASİK CİLT BAKIMI
Mimarsinan mh. Bozantı Cad. No:184
Kocasinan-Kayseri / TURKEY
Mail : info@fier.com.tr
Bizi Takip Edin!
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
Bülten ve diğer iletişimleri almak için aşağıdaki linkten e-posta üyeliğine kayıt olabilirsiniz.
ABONE OL
Her hakkı saklıdır. © 2018 Fier Life Center