Kaliteli yaşamı keşfedin…
Diyetisyen
Sağlık, herhangi bir hastalık veya sakatlık durumunuzun olmayışı değil; fiziksel,ruhsal ve sosyal yönden tam bir iyilik halidir. Günümüzde hayat koşullarının değişimi ile sahiplendiğimiz yanlış beslenme alışkanlıkları ve sedanter yaşam tarzının oluşturduğu en büyük risk bazı akut ve kronik hastalıklardır. Sizleri sağlıklı bir hayatın kapılarını aralamak, yaşamınızı hastalık risklerinden uzak, daha sağlıklı, daha aktif, daha eğlenceli kılmak adına yola çıkmaya davet ediyoruz. Çıkacağınız yolda başlangıç noktası olmak isteyen kuruluşumuzda sizlere geniş bir yelpaze kaliteli hizmet sunuyoruz.

Mesleki ahlak ve etik değerlerden ödün vermeden çalışan, öncelikli değer insan sağlığı olan, koruyucu tedavinin önemini farkında bir ekip olarak sizlere sağlıklı ve kaliteli yaşam farkındalığı, aktif yaşam ve sağlıklı beslenme bilinci aşılamak birincil hedefimizdir.

Sağlıklı bir hayatın temelini oluşturan; yaşam tarzı yanlışlarından kurtularak verimli davranış değişiklikleri edinmek, sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmak, fiziksel aktivite düzeyini iyileştirmek adına multidisipliner bir yaklaşımı benimsemek anlamı olacaktır.

Diyet yapıyor olmak her zaman sağlıklı beslenmek anlamına gelmez. Temel hedef sizleri sağlıksız, riskli yollara "istediğiniz kilo" ya ulaştırmak değil; sizlere sağlıklı beslenme bilinç ve sevgisini aşılamak, sürdürülebilir yöntemlerle sağlık çıtanızı yükseltmektedir. Sizin için size özel - sizinle birlikte, "yeterli ve dengeli" felsefesine dayalı hazırlanacak sağlıklı beslenme programınız ve aktif yaşam yönlendirmelerimiz ile ideal ağırlığınıza ulaşmanız, kendinize uygun, doğru beslenmeyi öğrenmeniz mümkün.

Kişisel sağlık geçmişiniz, güncel sağlık verileriniz, beslenme alışkanlıklarınız, sevdikleriniz/ sevmedikleriniz vücut analiz sonuçlarınız, yaş, cinsiyet, çalışma koşulları, ekomik düzey gibi beslenme durumunuzu belirleyecek temel faktörler göz önünde bulundurularak  size özel beslenme programınızı hazırlayacağız.


Mimarsinan mh. Bozantı Cad. No:184
Kocasinan-Kayseri / TURKEY
Mail : info@fier.com.tr
     KURUMSAL      ÜYELİK AVANTAJLARI      İŞ BAŞVURU FORMU      HABERLER      KAMPANYALAR      BİZE ULAŞIN      KVK HAKKINDA
Bizi Takip Edin!
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Her hakkı saklıdır. © 2018 Fier Life Center